Wymiana-rozrzadu-Mercedes-Sterling-Motors

Wymiana rozrządu Mercedesa

Home > Usługi serwisowe > Wymiana rozrządu

Rozrząd silnika Mercedesa jest niezbędny do funkcjonowania jednostki napędowej. Doprowadza mieszankę paliwowo-powietrzną do cylindrów, a także odprowadza spaliny do układy wydechowego. Rozrząd jest napędzany za pomocą paska lub łańcucha. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju rozrząd ma Twój Mercedes, potrzebny jest jego regularny przegląd.

Kiedy rozrząd wymaga przeglądu lub wymiany?

Nieprawidłową pracę rozrządu łatwo zauważyć – podczas jazdy słychać nietypowe odgłosy, jak stukanie, a przy niższych obrotach silnika rozlega się piszczenie. Zachęcamy, aby jak najszybciej po usłyszeniu tych objawów odwiedzić nasz niezależny salon Mercedesa. Wykonamy szczegółową diagnozę, która wskaże przyczynę tego stanu rzeczy. Jej brak może prowadzić do uszkodzenia rozrządu, a co za tym idzie – silnika. W takiej sytuacji można się spodziewać konieczności dość drogiej wymiany silnika na nowy.

Gdzie wymienisz rozrząd Mercedesa w Warszawie?

W celu wymiany lub diagnostyki rozrządu Twojego Mercedesa, zapraszamy do salonu Sterling Motors. Mieści się on w Warszawie, na ulicy Łopuszańskiej 38. Pracują w nim ludzie, którzy są nie tylko fachowcami w dziedzinie napraw, ale również pasjonatami samochodów marki Mercedes.

Bezpieczeństwo Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego kontrolujemy drobiazgowo stan rozrządu i proponujemy wymianę zużytych części. Wszystko transparentnie, bez narażania Klienta na niepotrzebne koszty. Wśród usług, jakie wykonujemy, znajduje się kompletna wymiana rozrządu, pompy wody, rolki, napinaczy, płynu chłodniczego i uszczelniaczy.

Co istotne – wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z rygorystycznymi normami producenta.
Zaufaj nam – jesteśmy fachowcami. Umów się na wizytę już dzisiaj!

Rozrząd w Mercedesie do wymiany ?