Wymiana półosi i przegubów Mercedesa

Home > Usługi serwisowe > Wymiana półosi i przegubów

Przeguby i półosie Mercedesa to elementy szczególnie narażone na zużycie. A ponieważ ich celem jest przenoszenie napędu ze skrzyni biegów na koła pojazdu, warto zadbać o to, aby działały z maksymalną sprawnością. W tym celu wymagane są regularne przeglądy.

Przeguby napędowe Mercedesa – dlaczego się zużywają?

Praca przegubów i półosi musi być bardzo elastyczna, dopasowując się do rodzaju nawierzchni, po której jedzie samochód. Ich mechanizm musi mieć szczelną, zapewniającą nieustanne smarowane osłonę. Zużycie tych elementów może zwiększyć styl jazdy – przy agresywnych startach spod świateł oraz częstych manewrach na mocno skręconych kołach jest ono znacznie szybsze.

Jak rozpoznać uszkodzone lub zużyte przeguby napędowe? Przede wszystkim można usłyszeć charakterystyczne stukanie podczas ruszania lub w trakcie przyspieszania. Odgłos bierze się z powstania luzów pomiędzy poszczególnymi elementami. W takiej sytuacji przegub należy wymienić.

Gdzie wymienić przeguby napędowe Mercedesa?

Wymiana przegubu Mercedesa jest możliwa w naszym serwisie w Warszawie. Zapraszamy na regularne przeglądy właścicieli samochodów tej marki co 12 miesięcy lub zawsze po przejechaniu 15 tys. km. Oferujemy kompleksową, najwyższych standardów diagnostykę oraz wykonanie niezbędnych prac przez najwyżej klasy fachowców. Wymieniamy półosie i przeguby napędowe, łożyska, osłony przegubów, wały napędowe, krzyżaki, uszczelniacze, regenerujemy półosie i wały napędowe.

Wszystkie prace wykonujemy szybko, sprawnie i co ważne – w przystępnych cenach.
Zadzwoń już dzisiaj i umów się na diagnostykę!

Przeguby do wymiany w Mercedesie ?