Naprawa-zawieszenia-Mercedes-Sterling-Motors

Naprawa zawieszenia Mercedesa

Home > Usługi serwisowe > Naprawa zawieszenia

Mercedes jest od lat liderem w dziedzinie innowacyjnych osiągnięć w technologii motoryzacji i bezpieczeństwa jazdy. Ale aby osiągnąć pełen komfort z możliwości dawanych przez najnowocześniejsze rozwiązania, konieczny jest regularny przegląd techniczny Mercedesa. A szczególną uwagę należy zwrócić na zawieszenie.

Zawieszenie Mercedesa – co musisz wiedzieć?

Zawieszenie samochodów Mercedes projektuje się z uwzględnieniem wymogów jazdy i ergonomii dopasowanych do konkretnego modelu. Takie podejście czyni je optymalnymi na wszystkie drogi i rodzaje terenów, dlatego ma m.in. za zadanie minimalizować negatywny wpływ nawierzchni niskiej jakości na prowadzenia. Ale sterowność, przyczepność oraz zmniejszanie siły wstrząsów przenoszonych na nadwozie zależeć będą od stanu technicznego zawieszenia.

Na przyśpieszone zużycie układu zawieszenia wpływa negatywnie częsta jazda po drogach o kiepskiej jakości lub wręcz uszkodzonych. Zużycie przekłada się na pojawianie uszkodzeń – ale można im zapobiec, wykonując regularny przegląd techniczny Mercedesa co 15 tys. kilometrów lub raz na dwanaście miesięcy.

Gdzie sprawdzić zawieszenie Mercedesa?

Aby sprawdzić fachowo zawieszenie Twojego Mercedesa, zapraszamy do serwisu Sterling Motors w Warszawie. Od lat zdobywamy zaufanie właścicieli samochodów tej marki, wykonując usługi na najwyższym poziomie i przy zachowaniu pełnej transparentności. Nie warto odkładać wizyty u nas – choć części samochodów Mercedes to najwyższa jakość, ulegają one naturalnemu zużyciu eksploatacyjnemu.

Niestety, wielu kierowców o tym zapomina i często w pracy stykamy się z dużymi zaniedbaniami, a nawet zniszczeniami całych podzespołów zawieszenia. Można było ich uniknąć dzięki systematycznym wizytom. Uczulamy na to klientów, przypominając zarazem, że rezygnacja z systematycznej obsługi wynika z chęci oszczędności, jednak naprawa uszkodzeń będzie od nich znacznie droższa. Ponadto oferujemy konkurencyjne ceny – więc koszt serwisu może mile Cię zaskoczyć.

Oto, co możemy zrobić dla Twojego Mercedesa

Nasz serwis Mercedesa oferuje takie prace, jak:

  • wymiana łączników stabilizatora, drążków i poduszki stabilizatora, gum stabilizatora;
  • wymiana wahaczy, tulei wahaczy, sworzni wahaczy;
  • wymiana łożyska, piasty koła, drążków kierowniczych, końcówek drążków kierowniczych;
  • wymiana amortyzatorów, ich poduszek oraz sprężyny;
    regeneracja maglownic.
  • wymianę pierścieni, tłoków, zaworów
  • regenerujemy głowice, ,turbosprężarki, EGR, pompy oleju
  • naprawiamy wałki rozrządu, śruby, popychacze, uszczelki pod głowicą, dekla zaworowego i misek olejowych, koła pasowe i zębate, silniczki krokowe, kompletne rozrządy, pompy wody, paski klinowe i pomocnicze, świece żarowe i zapłonowe, intercoolery, czujniki wałka rozrządu, wału korbowego i masy powietrza

Wszystkie przypadki, w których naprawa zawieszenia wymaga ustawienia geometrii, wykonujemy na sterowanym komputerowo stanowisku. Dzięki niemu przywracamy fabryczne i optymalne ustawienia parametrów dla poszczególnych modeli Mercedesa.

Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj – gwarantujemy szybką pomoc i profesjonalną asystę doświadczonego serwisanta. Nasz serwis Mercedes opinie ma doskonałe – sprawdź, dlaczego!

Usterka zawieszenia w Mercedesie ?