Retrofit-Mercedesa-Sterling-Motors

Retrofit Mercedesa

Home > Retrofit Mercedesa

Choć elementy samochodu Mercedes wykonane są z najwyższej klasy materiałów i cechują się dużą żywotnością, w miarę eksploatacji samochodu zużywają się. Czasem zaś ma się po prostu ochotę zamontować w swoim samochodzie najnowszą zdobycz techniki, ale bez naruszania spójności całości. Temu służy właśnie retrofit – jest to po prostu modernizacja mająca na celu ulepszenie poszczególnych elementów samochodu.

Na czym polega retrofit Mercedesa?

Retrofit Mercedesa obejmuje zarówno zewnętrzne elementy samochodu, jak również części mechaniczne oraz wyposażenie wnętrza. W niezależnym serwisie Sterling Motors przeprowadzamy retrofit sprawnie oraz w bardzo przystępnych cenach – dzięki czemu modernizacja Mercedesa nie zrobi dziury w Twoim portfelu.

Oferujemy aktualizację oprogramowania pokładowego i jego lepszą integrację ze smartfonem – a jeśli samochód ma przestarzałą elektronikę, możemy wymienić ją na nową, która doskonale współpracuje z nowoczesnymi smartfonami oraz tabletami – dotyczy to także wyświetlacza kokpitu.

Elementy zewnętrzne Mercedesa, które można poddać zabiegowi retrofit, to między innymi reflektory, tylne światła, lusterka, a także zderzaki i spojlery. Szereg elementów można wymienić w samym wnętrzu pojazdu – na przykład dodać dyskretne, eleganckie oświetlenie LED (ciepłe, neutralne lub zimne), zmienić głośniki czy wymienić kierownicę.

Retrofit może obejmować także modernizację tego, co niewidoczne z zewnątrz – wymianę modułu SAM, elementów odpowiedzialnych za ogrzewanie czy za bezpieczną jazdę, jak klocki hamulcowe.

Retrofit – postaw na jakość!

Nasz niezależny serwis samochodów Mercedes pozwala na przeprowadzenia modernizacji przy wykorzystaniu części, jakie wybierz sam klient. Mogą być to fabrycznie nowe części od samego Mercedesa, ale w niektórych przypadkach dopuszczamy również pochodzące z rynku wtórnego.

Jakiekolwiek by to części nie były – możesz liczyć w Sterling Motors na fachową wymianę i cieszyć się swoim odświeżonym Mercedesem. Odwiedź nas już dzisiaj – nasi fachowcy mogą pomóc Ci w wyborze elementów do wymiany!