Doposazenie-Mercedesa-Sterling-Motors

Doposażenie Mercedesa

Home > Doposażenie Mercedesa

Chcesz zwiększyć funkcjonalność swojego Mercedesa? Możesz zrobić to dzięki jego doposażeniu. Podniesiesz w ten sposób komfort jazdy i spersonalizujesz samochód pod kątem swoich własnych potrzeb.

Niezależny salon Mercedesa – Sterling Motors – oferuje fachowe doposażenie samochodu dla wszystkich modeli tej marki. Ulepsz swój samochód poprzez zmianę kierownicy na bardziej sportową, świateł ze zwykłych na Xenony lub LED, dodanie nowych spojlerów. Zainstaluj system nawigacji, aby sprawniej i bezpieczniej przemierzać drogi.

Każda modyfikacja to nie tylko większa przyjemność z jazdy, ale także podnosi się cena rynkowa Twojego Mercedesa.

W co możesz doposażyć Mercedesa?

Doposażenie Mercedesa to szerokie pole do popisu – co tylko uławia Ci zmianę samochodu w idealny. Możesz wprowadzić w nim takie zmiany, jak:

  • nowe fotele – wygodniejsze i bardziej ergonomiczne od obecnych; a może skusisz się na sportowy sznyt?
  • nowe oświetlenie – w tym Multibeam i Ultra Wide Beam; niech droga będzie widoczna jak na dłoni!
  • zainstalować kamerę 360° – pozwoli na obserwowanie dosłownie wszystkiego dookoła samochodu, dając Ci pełen obraz sytuacji na drodze
  • zainstalować czujniki parkowania – dzięki czemu stanie się ono prawdziwą przyjemnością, niezależnie od tego, czy będzie prostopadłe, czy równoległe
  • wprowadzić system Distronic – oferuje on szereg asystentów, pomagających w ułatwieniu bezpiecznej jazdy; mamy tu m.in. asystenta szybkości oraz awaryjnego hamowania
  • dodać nowe liczniki – ponieważ zawsze lepiej wiedzieć więcej o eksploatacji samochodu
  • zamontować nowe głośniki – cenisz sobie jakość i przestrzenność dźwięku? Pomożemy w zainstalowaniu głośników, które dadzą Ci maksymalnie „poczuć” ulubioną muzykę!
  • zamontować spojlery sportowe – nadadzą zadziorny wygląd Twojemu samochodowi
  • zamontować tempomat – ciesz się jazdą bez przekraczania ustalonej szybkości i narażania na mandaty za przekroczenie ograniczeń
  • …i wiele, wiele innych

Doposażenie Mercedesa przeprowadzamy w naszym niezależnym salonie Sterling Motors. Zajmują się nim specjaliści wysokiej klasy, którzy są zarazem pasjonatami samochodów tej marki i nie tylko wyposażą Twój samochód w perfekcyjny sposób, ale również i samu mogą zasugerować, w jaki sposób ulepszyć Mercedesa.

Wszystkie elementy, w które doposażamy Mercedesa, to oryginalne produkty zarówno samej marki, jak i polecanych przez nią partnerów. Dzięki temu masz gwarancję pełnej kompatybilności nowych elementów ze swoim samochodem.

Doposażenie przeprowadzamy w naszym serwisie w Warszawie, na ulicy Łopuszańskiej 38. Odwiedź nas już dzisiaj i zobacz, jak możemy podrasować Twój samochód marki Mercedes!